Resultater, Resultater 2016

NM kadett gutter utslag

NM 2016 kadett gutter

 

Norgesmesterskap 2016

Kadett gutter

Arr: Bergens Fekteklubb

      Tableau of 64

1  ALFHEIM Fabian  Bergen
 ALFHEIM Fabian
64
 ALFHEIM Fabian
33  ANDERSEN William  Njård     15/4
 OLKVAM Ole Magnus Amble
32  OLKVAM Ole Magnus Amble  Njård     15/14
 ALFHEIM Fabian
17  MOULIN Victor  Njård     15/7
 MOULIN Victor
48  GILLEBO Vetle  Stavanger     15/5
 MOULIN Victor
49  SOMMERNES Herman Elguren  Nøtterøy     15/9
 STORMARK Christoffer
16  STORMARK Christoffer  Bergen     15/14
 ALFHEIM Fabian
9  EEG Svend Markus  Stavanger     15/12
 EEG Svend Markus
56
 EEG Svend Markus
41  KLAVENES Andreas  Bygdø     15/8
 KLAVENES Andreas
24  MELING Fredrik  Stavanger     11/9
 EEG Svend Markus
25  BULL-BERG Johann Andreas  Njård     15/12
 BULL-BERG Johann Andreas
40  HLYNSSON Hrafn  Bergen     15/9
 TREDAL William
57     15/9
 TREDAL William
8  TREDAL William  Bergen
 ALFHEIM Fabian
5  GEITUNG Thomas  Bergen     15/3
 GEITUNG Thomas
60
 GEITUNG Thomas
37  FALCK Jens Alexander  Njård     15/8
 WEATGAARD Morten
28  WEATGAARD Morten  Njård     15/5
 FLØTTRE Jan Rasmus
21  FLØTTRE Jan Rasmus  Bygdø     15/13
 FLØTTRE Jan Rasmus
44  KJØNVIK Sebastian Fevang  Kristiansund     15/3
 FLØTTRE Jan Rasmus
53  MELBYE Martin  Nesodden     15/4
 AALRUD Nicklas
12  AALRUD Nicklas  Bygdø     15/3
 DAHLBO Benjamin
13  DAHLE Bo  Njård     15/5
 DAHLE Bo
52  COBBEN Max  Bergen     15/10
 DAHLE Bo
45  GULBRANDSEN Gilbert  Bygdø     15/10
 THORGERSEN Daniel
20  THORGERSEN Daniel  Bergen     15/6
 DAHLBO Benjamin
29  KROHN-FAGERVOLL Aleksander  Bygdø     15/10
 HAZES Kick
36  HAZES Kick  Molde     15/10
 DAHLBO Benjamin
61     15/7
 DAHLBO Benjamin
4  DAHLBO Benjamin  Njård
 ALFHEIM Fabian
3  DYMBE Simen  Bergen     15/9
 DYMBE Simen
62
 DYMBE Simen
35  DRAUGEDALEN Elias  Nøtterøy     15/5
 DRAUGEDALEN Elias
30  HELLBERG Sigurd  Nesodden     15/8
 RÆDER Anton
19  BROBAKKEN Marcus Vokes  Njård     15/7
 BROBAKKEN Marcus Vokes
46  MELING Victor  Stavanger     13/6
 RÆDER Anton
51  WIE-BENDIXEN August  Njård     15/5
 RÆDER Anton
14  RÆDER Anton  Bygdø     15/8
 RÆDER Anton
11  DYRSETH Brage  Bergen     15/11
 DYRSETH Brage
54  GRIMEN Sigurd Stokke  Kristiansund     15/4
 DYRSETH Brage
43  ØVERBY Halvor  Nøtterøy     15/7
 ØVERBY Halvor
22  STOKNES Samuel  Bygdø     15/9
 DYRSETH Brage
27  BREIMO Magnus  Bergen     15/6
 BREIMO Magnus
38  MATZOW Herman Fuglerud  Nesodden     15/2
 STRAUMØY Truls
59     15/8
 STRAUMØY Truls
6  STRAUMØY Truls  Bergen
 RÆDER Anton
7  BENDIKSEN Casper  Bygdø     15/12
 BENDIKSEN Casper
58
 BENDIKSEN Casper
39  OLSEN Fredrik  Stavanger     15/8
 HEIERVANG Elias
26  HEIERVANG Elias  Njård     15/14
 BENDIKSEN Casper
23  RIVERTZ Tinius  Njård     15/7
 RIVERTZ Tinius
42  KARLSEN Amund  Kristiansund     15/14
 STORMARK Jørgen
55     15/10
 STORMARK Jørgen
10  STORMARK Jørgen  Bergen
 BENDIKSEN Casper
15  TELLNES Jesper  Bergen     15/9
 TELLNES Jesper
50  BLØTEKJÆR Aslak Dybvik  Tordenskjold     15/6
 TELLNES Jesper
47  STORM-GRAN Joakim  Bygdø     15/14
 DALLAS Mathias
18  DALLAS Mathias  Bergen     15/10
 TELLNES Jesper
31  WILMOT Benjamin  Kristiansund     15/12
 REITAN Mathias
34  REITAN Mathias  Njård     15/11
 SØRUM Jens
63     15/3
 SØRUM Jens
2  SØRUM Jens  Bygdø


Document Engarde – 12.03.2016 17:30:05

 

 

Comments are Closed

Theme by Anders Norén