Resultater, Resultater 2009 og før

Nordisk 2009 junior gutter

Nordisk junior gutter

Resultatliste

 Plass  Etternavn  Fornavn  Nasjon  Klubb
 1  KARLSSON  Philip  SWE  FKC
 2  DOWNES  Adam  SWE  GFK
 3  ROSLANDER  Kasper  FIN  HFM
 3  SEEVE  Teemu  FIN  TMÅF
 5  KASE  Robin  SWE  DIF
 5  SAMUELSSON  Anton  SWE  GFK
 7  VONEN  Joakim  NOR  BF
 8  VON DER OSTEN  Frederik  DEN  HFK
 9  MUTSENIK  Stanislav  EST  TK
 10  JOHNSSON  Fredrik  SWE  DIF
 11  JØRGENSEN  Patrick  DEN  HFK
 12  JÖNSSON  Andreas  SWE  GFK
 13  NORSTRÖM  Henrik  SWE  KF99
 14  ASTVIKEN  Sean  SWE  FKC
 15  EKSTRÖM  Gustav  SWE  WFF
 16  KOTENKO  Robert  EST  TK
 17  JUSSIFOV  Kenan  EST  TK
 18  EGELUND  Aexander  DEN  HFK
 19  CABUSAO  John Christian  NOR  BF
 20  ALLIKSAAR  Renee  EST  TM
 21  PYK  Karl  SWE  KF99
 22  LYDH  Alexander  SWE  KF99
 23  FORSLÖW  Marcus  SWE  FFF
 23  MAREND  Alexander  SWE  GOFK
 25  LANNO  Georg-Marten  EST  TM
 26  JOHANSSON  Viktor F  SWE  WFF
 27  VESTERINEN  Verneri  FIN  EM
 28  FREDRIKSSON  Elias  SWE  GOFK
 29  BERG  Anton  SWE  UF
 30  ENSTRÖM  Filip  SWE  UF
 31  WIEGELL  Mathias  DEN  HFK
 32  LIESOLA  Erik  FIN  HFM
 33  ROBL  Troels  DEN  HFK
 34  CRUZ  Roberto  SWE  MF19
 35  TEFRE  Sondre  NOR  BYF
 36  BARNA  Roman  EST  TK
 37  TOHVER  Tarvo  EST  EG
 38  TÄNG  Oskar  SWE  GFK
 39  MELLANEN  Rasmus  FIN  TMÅF
 40  DORDEVIC  Denis  SWE  ARA
 41  WILLEMO  Jakob  SWE  GOFK
 42  PÄRN  Martin  EST  TM
 43  HERBERN  Stian  NOR  BYF
 44  GRIGORJEV  Aleksandr  EST  TK
 45  KÖRLINGE  Max  SWE  FFF
 46  WARGH  Jonathan  SWE  GOFK
 47  MÉD  Andreas  NOR  NJF
 48  VALIULIN  Dmitri  EST  TK
 49  EGERTZ-SKAANES  Lukas  SWE  A6
 49  MARDAL  Sigurd  NOR  BYF
 51  SVÄRDMAN  Frank  SWE  FFF
 52  TRUMMAL  Tarmo  EST  EG
 53  LINDE  Johan  SWE  GFK
 54  WAHLGREN  Rasmus  SWE  GOFK
 55  KIRJONEN  Santeri  FIN  TMÅF
 56  BIRK  Madis  EST  EG
 57  HARJO  Madis  EST  TM
 58  PARTANEN  Kasperi  FIN  ERÄ
 59  ANTTILA  Karri  FIN  TMÅF
 60  HUTTUNEN  Pontus  FIN  HFM
 61  GIDMARK  Anders  SWE  SCAR
 61  WOLD  Marius  NOR  NJF
 63  JAUERNIK  Christian  DEN  HFK
 64  ERIKSEN  Kai Håkon  NOR  NJF
 65  TURNAU  Peeter  EST  EG
 66  FABRICIUS-RAHBEK  Ditlev  DEN  FLECHE
 67  LEHIS  Margo  EST  EG
 68  HONKANEN  Aleksis  FIN  ERÄ
 69  AAGENÆS  Haakon  NOR  NJF
 70  VESTERGREN  Carl Magnus  SWE  DIF
 71  LUND  Jonas  NOR  BYF
 72  HELLAND  Theodor  NOR  BF
 73  GAARDSTED  Viktor  DEN  HFK
 74  TÄNG  Arvid  SWE  GFK
 75  VON CORSWANT  Caspar  SWE  GOFK
 76  SAARMÄE  Sander  EST  EVL
 77  HUANG  Alan  SWE  WFF
 78  JACK  Thomas  FIN  HFM
 79  VONEN  Sindre  NOR  BF
 80  MØRK  Erik  NOR  NJF
 81  BENGTSSON  Christian H.  NOR  NJF
 82  SUURONEN  Markus  FIN  PM-BF
 83  THULLBERG  Tor Axel  SWE  FFF
 84  NECKMAR  Lukas  SWE  ARA

Document Engarde – 2009-09-26 18:15:21

Comments are Closed

Theme by Anders Norén