Resultater, Resultater 2009 og før

Nordisk 2009 junior jenter

Nordisk junior jenter

Resultatliste

 Plass  Etternavn  Fornavn  Nasjon  Klubb
 1  KOCK  Catharina  FIN  HFM
 2  LEPP  Riina  EST  TK
 3  BELJAJEVA  Julia  EST  TK
 3  PIASECKA  Caroline  NOR  BYF
 5  KIRPU  Erika  EST  TK
 6  HÄGGLÖF  Olivia  SWE  KF99
 7  HOOGE  Louise  DEN  HFK
 8  BÆCKLUND  Margareta  SWE  WFF
 9  LEHIS  Katrina  EST  EG
 10  LIND  Elisabeth  NOR  BF
 11  FUSONI  Carolina  FIN  MM
 12  VÄGGÖ  Emma  SWE  KF99
 13  HÖCKERFELT  Hanna  SWE  KFK
 14  HARK  Anu  EST  TM
 15  ZUIKOVA  Veronika  EST  TM
 16  KLAFSTAD  Rikke  NOR  BYF
 17  PAJU  Nelli  EST  EG
 18  KLAFSTAD  Pia  NOR  BYF
 19  KOCK  Michaela  FIN  HFM
 20  PENTTINEN  Anna-Riikka  FIN  HFM
 21  LAINE  Annina  FIN  HFM
 22  STELMAHH  Sofia  EST  P
 23  MORVIK  Anne  NOR  BF
 24  WENNE  Emma  SWE  DIF
 25  BALINT  Ester  FIN  HABDA
 26  JARMANDER  Sara  SWE  WFF
 27  KIIJÄRVI  Katariina  FIN  TMÅF
 28  AHL  Nathalie  DEN  JAF
 29  ÅSTRÖM  Nina  SWE  ARA
 30  LARSSON  Sara  SWE  VFK
 31  KREY  Henriette  NOR  BF
 32  RAUTAM  Jane-Liis  EST  EG
 33  SIIM  Gaia-Marianna  EST  TM
 34  VESTERINEN  Veera  FIN  EM
 35  LEJON  Viktoria  SWE  MF19
 36  KARLSSON  Jeanette  SWE  FKC
 37  GYLLANDER  Julie  NOR  BF
 38  BALINT  Anna  FIN  HABDA
 39  ÖSTMAN  Cecilia  SWE  UF
 40  JENSEN  Frida  SWE  KF99
 41  HAUKKOVAARA  Rosa  FIN  HABDA
 42  NORBERG  Agnes  SWE  LFK
 43  STEGERØD  Nicoline  NOR  BYF
 44  WALDENSTRÖM  Elin  SWE  UF
 45  LUNDGREN  Fanni  NOR  BYF
 46  KARSTUNEN  Emma  FIN  HFM
 47  BENGTSSON  Jennie  SWE  FKC
 48  GRIP  Lina  SWE  MF19
 49  SOLLÉN  Frida  SWE  WFF
 50  RAIE  Annika  EST  ROI
 51  MUSTONEN  Verna  FIN  EM
 52  GRANBERG  Anna  SWE  VFK
 53  RUNOLD  Vendela  SWE  FFF
 54  WALLBOM  Frida  SWE  FKA
 55  ERIKSSON  Ida  SWE  WFF
 56  STIBLERT  Anna  SWE  GFK
 57  KOJO  Saara-Maija  FIN  PM-BF
 58  KROHN  Erika  NOR  NJF
 59  BLOM  Sara  SWE  UF
 59  MATTSSON  Elena  FIN  TMÅF
 61  JOHANSSON  Clara  SWE  GFK
 61  NATHMAN  Evelina  SWE  DIF
 63  BENDIXEN  Julie  DEN  FLECHE
 63  LIESOLA  Åsa  FIN  HFM
 65  BIØRNSTAD  Rakel  NOR  NJF
 66  ÖBERG  Katarina  SWE  ARA
 67  BJARTMAR  Inessa  SWE  LUGI
 68  WÅNGE  Sofia  SWE  A6
 69  ALIKOSKI  Laura  FIN  HFM
 70  ANDERALM  Ida  SWE  SCAR
 70  ANDRÉN  Louise  SWE  ARA
 72  SÖNNERBORG  Isabella  SWE  FFF
 72  ALHONEN  Annette  FIN  HFM
 74  BIØRNSTAD  Hanna  NOR  NJF
 74  WIIK  Erica  SWE  UF
 76  RADOS  Andrea  FIN  FFF/SML
 77  SVENSSON  Matilda  SWE  FKC
 78  HAUTALA  Nelli  FIN  TMÅF
 79  JOHNSSON  Annie  SWE  DIF
 80  AALTONEN  Elvira  FIN  PM-BF
 80  IHRFORS  Jane  SWE  FFF

Document Engarde – 2009-09-26 17:28:49

Comments are Closed

Theme by Anders Norén