Resultater, Resultater 2009 og før

Nordisk 2009 kadett gutter

Nordisk kadett gutter

Resultatliste

 Plass  Etternavn  Fornavn  Nasjon  Klubb
 1  VON DER OSTEN  Frederik  DEN  HFK
 2  TÄNG  Oskar  SWE  GFK
 3  ROBL  Troels  DEN  HFK
 3  WARGH  Jonathan  SWE  GOFK
 5  JAUERNIK  Christian  DEN  HFK
 6  MELLANEN  Rasmus  FIN  TMÅF
 7  SNYGG  Gustav  SWE  GFK
 8  MAREND  Alexander  SWE  GOFK
 9  CRUZ  Roberto  SWE  MF19
 10  LINDE  Johan  SWE  GFK
 11  WILLEMO  Jakob  SWE  GOFK
 12  OXENSTIERNA  Alexander  SWE  DIF
 13  DEJENFELT  Pontus  SWE  KF99
 14  EGELUND  Aexander  DEN  HFK
 15  FOGDE  Oskar  FIN  EM
 16  NORSTRÖM  Henrik  SWE  KF99
 17  TURNAU  Peeter  EST  EG
 18  VESTERINEN  Verneri  FIN  EM
 19  MONTNER  Michael  SWE  DIF
 20  ALLIKSAAR  Renee  EST  TM
 21  JUNGKVIST  Martin  SWE  DIF
 22  BARNA  Roman  EST  TK
 23  WIKSTRÖM  Olle  SWE  KFK
 24  AAGENÆS  Haakon  NOR  NJF
 25  LAPPALAINEN  Pauli  FIN  EM
 26  STÅLGREN  Christian  SWE  FKC
 27  STEINBOCK  Daniel  SWE  UF
 28  TRUMMAL  Tarmo  EST  EG
 29  EGERTZ-SKAANES  Lukas  SWE  A6
 30  PARTANEN  Kasperi  FIN  ERÄ
 31  KORHONEN  Aapo  FIN  ERÄ
 32  VON CORSWANT  Caspar  SWE  GOFK
 33  LUND  Jonas  NOR  BYF
 34  NYGÅRD  Oskar  SWE  WFF
 35  HAGLUND  Daniel  SWE  KFK
 36  KIRJONEN  Santeri  FIN  TMÅF
 37  BERG  Elias  SWE  UF
 38  LAINE  Benjamin  FIN  HFM
 39  WAHLGREN  Rasmus  SWE  GOFK
 40  HELLAND  Theodor  NOR  BF
 41  KAAKINEN  Kimmo  FIN  EM
 42  WOLD  Marius  NOR  NJF
 43  HONKANEN  Aleksis  FIN  ERÄ
 44  ABU NIJMEH  Jonas  SWE  FFF
 45  ERIKSEN  Kai Håkon  NOR  NJF
 46  BIRK  Madis  EST  EG
 47  MÉD  Andreas  NOR  NJF
 48  GAARDSTED  Victor  DEN  HFK
 49  SAARMÄE  Sander  EST  EVL
 49  VÄGGÖ  Victor  SWE  KF99
 51  TÄNG  Arvid  SWE  GFK
 52  MARDAL  Sigurd  NOR  BYF
 53  LAGERSTEDT  Gustav  SWE  KF99
 54  ANDERSSON  Måns  SWE  FFF
 55  FABRICIUS-RAHBEK  Ditlev  DEN  FLECHE
 56  HAAMER  Kristjan  EST  EVL
 57  FLÅTEN  Adam  NOR  NJF
 58  BENGTSSON  Christian H.  NOR  NJF
 59  THULLBERG  Tor Axel  SWE  FFF
 60  SVÄRDMAN  Frank  SWE  FFF
 61  WERRING  Cornelius  NOR  NJF
 62  BAKIEH  Rami  FIN  HFM
 63  ERICSON  Henrik  SWE  FFF
 64  JACK  Thomas  FIN  HFM
 65  THÖRN  Oscar  SWE  WFF
 66  HÖGLUND  Rasmus  SWE  UF
 67  KROHN  Oa Nordvik  NOR  NJF
 68  HÖGLUND  Fredrik  SWE  I2IF
 69  LEBEDEV  Eduard  EST  EVL
 70  EKLUND  Edvin  SWE  MF19
 71  ARIAS-OLSSON  Felix  SWE  UF
 71  HÖRNSTEN  Filip  SWE  UF
 73  LENNER  Ludvig  SWE  UF
 74  BERGSTRÖM  Viktor  SWE  FFF
 75  ANTTILA  Santeri  FIN  TMÅF
 76  ANTTILA  Karri  FIN  TMÅF
 77  STRØMSNES  Hallvard Andreas  NOR  NJF
 78  ANDERSSON  Edvin  SWE  GOFK
 79  SÖLVHAMMAR  Isak  SWE  GOFK

Document Engarde – 2009-09-27 15:44:28

Comments are Closed

Theme by Anders Norén